Erebos proti opici?

Pěkné sobotní ráno, přátelé! Jak již jistě víte, EREBOS je nápoj mnoha kouzel a zázraků. Pro jistotu jsme se ale rozhodli, že Vám dnes ráno (zcela náhodně) dáme malý tip ohledně jeho účinků. Dostalo se k nám totiž již mnoho feedbacku, který hovoří o tom, že Erebos dokáže dostat člověka z kocoviny a nebo při kombinaci přímo s alkoholem večer ho do ní vůbec neposlat „crazy, huh?“

Jako úsměvný příklad uvedeme situaci jednoho našeho obchodního partnera ze Španělska. Na Vánoční svátky a Nový rok přijel domů za svou širokou rodinou a je nám asi jasné, jak takový velký návrat po roce domů mohl vypadat… A následovalo zničující ráno… Ale měl co? Okurkový lak to nebyl… No samozřejmě Erebos! A tak posnídal Erebos. A? Kocovina byla fuč! První takovéto setkání Erebosem jistě nebyla náhoda, musela to být vyšší vůle, která mu poskytla spásu. Asi dobrá karma. A my jsme tento příběh četli druhý den v e-mailu a neubránili jsme se úsměvu))

A tak pochopitelně i my jsme tyto účinky museli důkladně prověřit, samozřejmě pouze z výzkumných účelů… No a můžeme říct, že pijeme druhý kousek a cítíme se lépe než večer 🙂)

Krásný víkend plný úsměvu, přeje tým Erebos!

#nakocovinu s #napojembohu

0
%d blogerům se to líbí: