Erebos proti opici?

Pěkné sobotní ráno, přátelé! Jak již jistě víte, EREBOS je nápoj mnoha kouzel a zázraků. Pro jistotu jsme se ale rozhodli, že Vám dnes ráno (zcela náhodně) dáme malý tip ohledně jeho účinků. Dostalo se k nám totiž již mnoho feedbacku, který hovoří o tom, že Erebos dokáže dostat člověka z kocoviny a nebo při kombinaci přímo s alkoholem večer ho do ní vůbec neposlat „crazy, huh?“

Jako úsměvný příklad uvedeme situaci jednoho našeho obchodního partnera ze Španělska. Na Vánoční svátky a Nový rok přijel domů za svou širokou rodinou a je nám asi jasné, jak takový velký návrat po roce domů mohl vypadat… A následovalo zničující ráno… Ale měl co? Okurkový lak to nebyl… No samozřejmě Erebos! A tak posnídal Erebos. A? Kocovina byla fuč! První takovéto setkání Erebosem jistě nebyla náhoda, musela to být vyšší vůle, která mu poskytla spásu. Asi dobrá karma. A my jsme tento příběh četli druhý den v e-mailu a neubránili jsme se úsměvu))

A tak pochopitelně i my jsme tyto účinky museli důkladně prověřit, samozřejmě pouze z výzkumných účelů… No a můžeme říct, že pijeme druhý kousek a cítíme se lépe než večer 🙂)

Krásný víkend plný úsměvu, přeje tým Erebos!

#nakocovinu s #napojembohu

0

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Are you sure?

By disagreeing you will no longer have access to our site and will be logged out.

%d blogerům se to líbí: