Limitovaná edice Bitter končí

Na titulní straně je 3x po sobě slovo chcete. Chtělo by to změnit, třeba napsat jen jednou a nějak provázat?
Vpravo dole aplikace » aplikace pro mobilní zařízeni (nebo Mobilní aplikace)
PPC je nicneříkající, změnit např na efektivní propagace, nebo jiný pochopitelnější popis. Tak, aby to pochopili i nezasvěcení.
Druhá strana:
Obecně je třeba osekat ten text.
V popisu zase upřesnit o jaké aplikace se jedná, a obecněji popsat SEO a PPC (optimalizace pro vyhledávací systémy, efektivní propagace produktů..)
Zařínáte s online podnikáním a jste již na trhu rozdělit nějak graficky…ať to není wall of text (podobně jak jsem se pokusil na webu)
„Co se týče on-line světa, není prakticky nic co bychom nedokázali“ bych úplně vypustil, to místo bych rači využil pro to grafické rozdělení viz. výše.
Proč si vybrat empact studio: Možná bych se vyhnul slovu mladých jedinců. Nemuselo by to působit profesionálně. Mohlo by to začít takhle:“Neustále se pohybujeme v online světe, a proto víme co momentálně letí….“ část poslední věty pak zvýraznit tak jak je na webu, tahle myšlenka se ti povedla tak proč na to neupozornit 🙂
V posledním bloku textu u kontaktu by možná stačilo jen „Neváhejte se nás kdykoliv kontaktovat, jme tu pro Vás“…jen ať tam není tolik textu

0
%d blogerům se to líbí: