O filisofii, chuti a původu

[:cs]

Filosofie

Vaše strava přímo i nepřímo ovlivňuje Váš život. Tělo reaguje na to, co přijímáte. Uveďme si příklad. Nalejeme do auta naředěný benzín a potom sto oktanový. Jak auta asi bude reagovat?
Lepší palivo = Lepší výkon. Je to jednoduché.

Proč se snažit o lepší výkon? Ze škol si možná pamatujeme, že výkon tak nějak souvisí s účinností. Přesně tedy výkon/příkon = účinnost. To znamená energie vydaná/energie přijatá = efektivní práce. Efektivita, to je EREBOS. Efektivita v každém ohledu. Maximálně zefektivnit lidský organismus, ať dokáže podávat nejlepší možný výkon.

Když budete podávat nejlepší možný výkon, brzy se dočkáte odměny. Jak společenské, zdravotní, tak finanční. Všechno je jen o nás a o tom, jak efektivně dokážeme využívat čas, který nám byl dán. Erebos je nápoj úspěšných lidí, kteří si váží svého zdraví i času a žijí život naplno.

Chuť

EREBOS je inovativní nejen složením, ale i chutí. Chuť nápoje je zcela odlišná od všech nápojů, které se vyskytují na trhu. Chuť je příjemně exotická s dozvukem koření a zemitých bylin – převažuje kurkumy a ženšenu. Z jeho chuti  je zcela jasné, že se jedná o zdravý a přírodní nápoj.

 

„Pronikavá vůně, která přichází jako předehra po tom, co otevřu zapečetěný nápoj. Orientální koření a cizokrajné byliny mi vstupují do nosu a vzbuzují zvědavost, mé chuťové buňky se probouzí. Svlažuji ústa a procitám do další dimenze. Do dimenze chuti. Přichází příval podnětů. Chuť, burcuje mé chuťové pohárky. Je to bouře, ale zároveň harmonie. Je to exotická tanečnice, je to ostrý meč. Nedokáži tu chuť pochopit, musím mít víc. Další dávky ukájí mou potřebu analyzovat jednotlivé proudy chuti, začínám se v tom orientovat, ale nepřestává mě to fascinovat. Tolik chutí, tolik prostoru. Piju víc, víc. Cítím příval krve do mozku a do svalů. Cítím povznesení na jinou úroveň. Jsem více než člověk.“ 

Původ

Jméno EREBOS pochází z řecké mytologie. Je synem vesmíru a země, jeden z prvních bohů. Jeho jméno Erebos v řečtině znamená nejhlubší temnota. Je představitelem noci, tmy samotné a především podsvětí, kde ovládá chod živých a mrtvých. Rozhoduje o tom, kdo a jak bude žít. Jeho jménem byl nazýván západ slunce a přeneseně potom Evropa. Složení nápoje má kořeny v antickém Řecku. V období, kdy lidé znali a uměli lépe využívat přirozenou sílu přírody, kterou skrývaly určité byliny. Takovéto znalosti přinášely mnohým až bájné nadlidské schopnosti. Právě z toho potom vznikaly příběhy a legendy o bozích, polobozích či titánech, jakým byl například Achilleus. Navazujeme právě na sílu a nesmrtelnost antiky. Na její moudrost a znalosti. Žije i několik tisíc let po svém zániku. Inspirujeme se její silou a přinášíme ji zpět do dnešní doby. Dáváme člověku možnost přiblížit se božství.

Více informací o nápoji zde.[:]

0