Vznik

Jako první byla myšlenka, nápad. Stvořit něco, co by skutečně fungovalo jako aktivátor organismu. Co by člověku dovolilo překročit svůj limit a být výkonnější a efektivnější jak po fyzické stránce, tak po psychické. Silnější tělo, bystřejší mysl. Dosti obecné na to, aby z toho nakonec vznikl nápoj z 19 bylin a koření, vyráběný louhováním, viďte? Avšak jsou mezi tím 4 roky bádání a vývoje.

Postupně přes experimenty, zkoumání a konzultace se své původní myšlence autoři více a více přibližovali. Důvod využití bylin je jednoduchý. Chtěli, aby užívání nápoje bylo přínosné pro lidský organismus, zdraví. A to umí příroda nejlépe. Kde jinde se mohli inspirovat lépe než v době, kdy nebylo nic jiného dostupné, ve starověku. Tisíce let zpátky byla příroda jediným zdrojem opravdu účinné pomoci.

A tak zakladatelé projektu, bývalí studenti vysokých škol, Matěj Murín a Martin Doležal, odložili vysokých škol a vrhli se na alchymistické experimenty. Začali na půdě, dále pokračovali ve vlastnoručně přestavěné garáži a dopracovali se až do profesionální výroby nápojů. Vše pro to, aby stvořili nápoj, který v České republice ani jinde ve světě nemá obdoby jak svým účinkem, tak svou chutí.

EREBOS MALBA – NÁPOJ BOHŮ

Představujeme Vám Erebos a jeho tým.

Náš tým

Pokud potřebujete s něčím poradit, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám s čímkoliv pomůžeme.
info@erebosdrink.cz

 • Martin Doležal
  Martin Doležal Spoluzakladatel, COO

  +420 730 919 663

 • Matěj Murín
  Matěj Murín Spoluzakladatel, CEO

  +420 739 059 704

 • Ondřej Šalanský
  Ondřej Šalanský Obchodní zástupce - Čechy

  +420 774 198 869

 • Šimon Křiva
  Šimon Křiva Obchodní zástupce - Morava, Slezsko

  +420 732 536 874

 • Patrik Pruchnický
  Patrik Pruchnický Expedice, Sklad

  +420 734 639 535

Kontakt

 Obchod@erebosdrink.cz
Info@erebosdrink.cz
Expedice@erebosdrink.cz

obchod@erebosdrink.cz

+420 730 919 663

0